לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

תביעות נזיקין
פקודת הנזיקין קובעת כי "כל הנפגע או ניזוק על ידי עוולה שנעשתה בישראל יהיה זכאי לתרופה המפורשת בפקודה מידי עושה העוולה או האחראי לה". 

במקרים בהם נגרם לאדם נזק גופני, יש לבחון אפשרות הגשת תביעת נזיקין אזרחית כנגד הגורם הפוגע ו/או הרשלן לקבלת פיצוי בגין נזקי הגוף שנגרמו. 

בנוסף, במידה וקיים ביטוח פרטי ניתן לתבוע את חברת הביטוח בנוסף לתביעה האזרחית. 

חשוב לשים לב כי תביעות נזיקין אזרחיות מתיישנות בתוך 7 שנים ממועד האירוע, בעוד שתביעות מכוח פוליסת ביטוח מתיישנות תוך 3 שנים ממועד האירוע.

על פי פקודת הנזיקין קיימת אחריות אשר מבוססת על רשלנות. עוולת הרשלנות היא עוולה כללית, אשר אינה מפרטת התנהגות אסורה, אלא קובעת חובת זהירות כללית.

תפקידו של עורך הדין בתביעת נזיקין ראשית כל לבדוק האם קיימת אחריות בנזיקין. ישנם מצבים בהם המזיק כלל לא יכול לשלוט בנזק ולא היה יכול למנוע אותו אך עדיין יחוייב בנזיקין. 

משרדנו בודק ראשית האם קיימת עילה לתביעה, לאחר מכן בודקים מיהו הגורם אותו יש לתבוע, לאיזה רופאים להפנות את התובע על מנת לקבל הערכת נכות באשר לנזק הנגרם, ורק לאחר מכן מטפלים בהגשת תביעה על פי דין לבית המשפט הרלוונטי. 

למשרדנו ניסיון רב בניהול תיקים עם אחוזי הצלחה גבוהים, תוך מתן יחס אישי, אמין וליווי הלקוח לכל אורך ההליך ולאחריו. 
לתיאום פגישת יעוץ חינם וללא התחייבות צרו קשר בטלפון 072-2220028
 

משרד ראשי: אבא הילל סילבר 7, רמת גן 5252204     משרד דרום: הנרייטה סולד 8א', באר שבע 8489433
טלפון: 072-2220028 :Tel         פקס: 072-2220029 :Fax         אימייל: E-mail: yagurtal@gmail.com

 
האמור באתר זה אינו מהווה יעוץ משפטי. העושה שימוש באתר זה עושה זאת על אחריותו בלבד ואין למשרד אחריות כלשהי בגין השימוש הנ"ל.