משפחה

משרדנו מתמחה בתחום דיני משפחה, למשרד ניסיון רב והוא מלווה באופן קבוע הליכים המתקיימים בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים.

בתחום רגיש מאוד כמו דיני משפחה, חשובה המקצוענות בכל צעד, אך לא פחות מזה חייבת להיות רגישות אנושית כלפי כל הצדדים המעורבים.

משרדנו מבטיח ללקוחותיו ליווי צמוד ואישי לאורך כל שלבי ההליך, בכל צעד וצעד, עד להשגת התוצאה הטובה ביותר בעבורם. 

המשרד מייצג בין היתר את לקוחותיו גם בעניינים הבאים:
ידועים בציבור, הסכמי ממון,  הסכמי חיים משותפים, הסכמי גירושין, תביעות מזונות, חלוקת רכוש, משמורת, הסדרי ראייה, 
הסכמי הורות, תביעות לשינוי גיל, הליכי ערעור, צווי הגנה, מינוי אפוטרופוס, צווי אימוץ ועוד.
 

במדינת ישראל של שנת 2014, נישואין חד מיניים עדיין לא אושרו בחוק, והמדינה איננה מכירה בהם. החוק עדין ומורכב והדרך עוד ארוכה עד שנישואין חד מיניים יזכו להכרה. 
יחד עם זאת, בשנים האחרונות הדין מתפתח בצעדים משמעותיים לקראת הכרה שוויונית בזוגות חד מיניים, כך למשל זוגות חד מיניים זכאים להכרה וזכויות במס הכנסה ובמוסד לביטוח לאומי, כמו זוגות מעורבים.

במציאות של ימינו, בה עדיין לא ניתן תוקף חוקי לנישואין בין זוגות חד מיניים, האפשרות היחידה העומדת בפני זוגות חד מיניים אשר מקיימים יחדיו מסגרת משפחתית ומנהלים משק בית משותף הינה לערוך הסכם לחיים משותפים, אשר יסכם את כל הסוגיות הרכושיות והממוניות בנוגע לחיים המשותפים, וכן, במידה ובני הזוג מעוניינים להביא יחדיו ילדים משותפים, עליהם לערוך הסכם הורות, אשר יסדיר את ענייני ילדיהם העתידים לבוא לעולם, ובכך ימנעו מחלוקות עתידיות וסכסוכים מיותרים. הסכמים אלו יבטיחו לכל צד מימוש ומיצוי זכויות ויעידו על מחויבותם זה לזה בכל הקשור לחיים המשותפים. 
הסכם בין זוגות חד מיניים הינו הסכם משפטי מחייב, וניתן להביאו לאישור בפני בית המשפט, ובכך להעניק לו תוקף של פסק דין. 

משרדנו מעניק שירותי משפט מקצועיים לזוגות חד מיניים המבקשים הכרה משפטית   בזכויותיהם. למשרדנו התמחות באישור הסכמי ממון של זוגות חד מיניים בפני בית המשפט לענייני משפחה והסדרת זכויותיהם אל מול הרשויות, כמו גם הסכמי הורות והגשת צווי אימוץ.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

הסכם אשר נחתם בין בני זוג הנשואים זה לזה או חיים כידועים בציבור, ובין כאלה העתידים להינשא או לנהל חיים משותפים.
ההסכם בא להסדיר את היחסים הממוניים ביניהם, ובכך למנוע מחלוקות עתידיות בסוגיות של רכוש, מזונות, משמורת ועוד.
את ההסכם ניתן להביא לאישור בימ"ש ובכך הוא מקבל תוקף של פסק דין.
זה לא סוד שבמדינת ישראל של ימינו כל זוג שלישי כמעט מתגרש, ועל כן עדיף להיות מציאותיים ולחשוב על כך בטרם עת, ולחתום על הסכם ממון.
הסכם ממון נפוץ במקרים בהם לשני בני הזוג או לאחד מהם יש ממון, והם מבקשים להגן עליו באמצעות עריכת הסכם ממון. 
לעתים עריכת הסכם ממון כרוכה באי נעימות, בשל הרגישות של העניין, ועל כן יש ליצור קשר עם עורך דין מומחה בתחום, שילווה את בני הזוג תוך שמירה על מערכת זוגית בריאה והוגנת.
חשוב לציין כי בעת פרוץ סכסוך, בתי המשפט מחוייבים לפעול על פי הכתוב בהסכם בין הצדדים, ובשל כך יש לנסח את הסכם הממון באופן פשוט וקריא, שאינו מותיר כל מקום לפרשנות.  

 

זוגות חד מיניים

הסכם ממון

לתיאום פגישת ייעוץ ללא תשלום ניתן ליצור קשר בטל': 072-2220028

 

משרד ראשי: אבא הילל סילבר 7, רמת גן 5252204     משרד דרום: הנרייטה סולד 8א', באר שבע 8489433
טלפון: 072-2220028 :Tel         פקס: 072-2220029 :Fax         אימייל: E-mail: yagurtal@gmail.com

 
האמור באתר זה אינו מהווה יעוץ משפטי. העושה שימוש באתר זה עושה זאת על אחריותו בלבד ואין למשרד אחריות כלשהי בגין השימוש הנ"ל.